پرسش‌های متداول

بخش پرسش‌های متداول به پرسش‌های اساسی درباره معروف تراول پاسخ می‌دهد


 • یله. با هدف امکان پذیری پیگیری های بعدی و ارایه پشتیباتی شایسته , عضویت در وبسایت الزامی است.

 • از منوی بالای سایت روی گزینه «ثبت‌ نام» کلیک کنید. و وارد صفحه ثبت‌ نام شوید.نام ونام خانوادگی , آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه یا رمز عبور را وارد کنید کد معرف اگر دارید و پس از اعلام موافقت خود با قوانین و مقررات معروف تراول، بر روی دکمه «ثبت‌ نام» کلیک کنید تا ثبت‌ نام شما انجام شود.

 • از منوی بالای سایت روی گزینه «ورود» کلیک کنید. و وارد صفحه ورود شوید.نام کاربری, رمز عبور و کدامنیتی را وارد کنید بر روی دکمه «ورود» کلیک کنید

 • شما می‌توانید برای طرح سوال یا انجام هرگونه تغییر در برنامه سفر خود از راه‌ ارتباطی ذیل نیز استفاده نمایید. با ما در تماس باشید

09925834417 : شماره تماس
 • پرواز های چارتری غیر قابل استرداد هستند.
  قیمت بلیط کودک و بزرگسال در پرواز های چارتری برابر است

 • تردید نکنید! کلیه‌ فرایندهای جستجو، مقایسه، خرید و صدور بلیط پروازهای خارجی در سایت معروف تراول صددرصد آنلاین است و به محض پرداخت می توانید بلیط خود را مشاهده نمایید.

 • ارزان بودن بلیط سفر به عوامل مختلفی مرتبط است که برخی از مهم ترین آنها این موارد هستند:
  در پروازهای سیستمی معمولا هرچه به زمان پرواز نزدیک تر می شویم به دلیل پر شدن کلاس نرخ های ارزان تر، قیمت آن افزایش پیدا می کند. معمولا هرچه زودتر پروازتان را بخرید ارزان تر است.
  بلیط ایرلاین های مختلف را چک کنید. برای اغلب مسیرها ایرلاین های کم هزینه (Low Cost Airline) وجود دارند که در ازای خدمات و امکانات کمتر، پروازهای ارزان تری به شما پیشنهاد می دهند.
  در روزهای مختلف سال، فصل و هفته و حتی ساعات متفاوت، قیمت یک پرواز ممکن است تغییرات زیادی داشته باشد. با استفاده از فیلترهای تعبیه شده جستجو می توانید با چند روز جابجایی پروازهای به مراتب ارزان تری پیدا کنید. علاوه بر این، پروازهای توقف دار و صبح زود هم معمولا پروازهای ارزان تری هستند.
  بلیط خود را از سایت های معتبر خریداری کنید و قیمت آنها را در ازای خدماتی که می دهند با هم مقایسه کنید.
  با در نظر گرفتن این موارد می توانید هوشمندانه، بهترین و ارزان ترین پرواز را برای سفر خود تهیه کنید.


کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آژانس هواپیمایی و جهانگردی معروف تراول می‌باشد
طراحی:canadareza4@gmail.com